o nás

Od roku 2017 sloužíme pravidelně bohoslužbu věnovanou nemocným. Od té doby prošly seznamem nemocných stovky jmen, a tak se konkrétní příběhy lidí, vzdálených i tisíce kilometrů od nás, staly tak trochu i našimi příběhy.

V nemoci jsme zbaveni toho, na čem si nezdravě zakládáme. Nejde o to, zda jsme husité, katolíci, evangelíci, lidé hledající, nebo vyznáváme jiné náboženství. Všichni toužíme po jediném, a to po uzdravení a přijetí ran, které jsme si způsobili sami, nebo nám je zasadil život. Skrze nemoc k nám proudí nejen strach a úzkost, ale také naděje a světlo Boží lásky.

Pokud si to přejete, můžete poslat či přinést přímluvu za sebe i své blízké. Postačí křestní jméno a text konkrétní prosby. Po dobu tří týdnů tato jména čteme při bohoslužbách nemocných. Přímluvu pošlete mailem na adresu primluvy@bohosluzbanemocnych.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.


MIROVICE / pondělí od 17. hodin v kostele

PRACHATICE / úterý od 17. hodin v kapli sv. Lazara

SOKOLOV / středa od 17. hodin v kapli

PÍSEK / čtvrtek od 17. hodin v Kapli Odpuštění 

o prázdninách 2019 se z technických důvodů bohoslužby nekonají / navšítivit můžete například pondělní bohoslužby v Mirovicích, které jsou nepřetržité